Opis oferty pracy dla opiekunki / opiekuna

1800 Euro netto/m-c

Miejsce pracy: Grundau

Wyjazd: 27.07.2023

Długość kontraktu: 6-8 tygodni

j. niemiecki: dobry

Osoba potrzebująca opieki: Kobieta

Kulturalna i przyjacielska seniorka jest po przebytym udarze. Występują problemy z wymową. Starsza Pani mieszka samotnie na terenie miasta.

Premie i bonusy

Polecenie opiekunki Zyskaj 50 euro
Wakacje
Polecenie rodziny niemieckiej Zyskaj 150 euro
Przejście z innej firmy Zyskaj 50 euro

1 Podopieczny

Osoba podopieczna: Kobieta Wiek: 87 Waga: 60 Wzrost: 163

Podopieczna jest kulturalną i przyjacielską osobą. Uwielbia spędzać czas przy grach planszowych oraz na spacerach. Seniorka jest po przebytym udarze. Występuje afazja na skutek uszkodzenia struktur mózgu, które odpowiadają za zdolność mowy. Na co dzień porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Ważne jest wsparcie w podstawowych czynnościach takich jak ubieranie rozbieranie czy dbanie o higienę. Zazwyczaj seniorka budzi się około godziny 8.00, a zasypia około godziny 22..00. Sporadycznie wybudza się w nocy.

Wózek inwalidzki
Mieszkam sama

Schorzenia
po udarze
Pomoce medyczne
wózek inwalidzki

Poszukujemy opiekunki

Z doświadczeniem w opiece
Z referencjami

Obowiązki
Gotowanie
Sprzątanie
Wizyta u lekarza
Organizacja zakupów
Opieka w nocy
Organizacja czasu wolnego
Pomoc w spożywaniu posiłków
Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
Asekuracja
Pielęgnacja ciała
Higiena
Dodatkowe informacje Seniorka mieszka samotnie w apartamentowcu na terenie miasta. Rodzina w razie możliwości oferuje swoją pomoc. Krewni zajmują się robieniem większych zakupów. Mile widziane, aby opiekunka była osobą empatyczną oraz cierpliwą. Przygotowany został osobny pokój z dostępem do internetu.
Do dyspozycji opiekuna
Własny pokój
Internet
Oferujemy
Wysokie wynagrodzenie
Wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu
Bonusy
Formularz A1
Kartę EKUZ
Dodatkowe ubezpieczenie
Wyżywienie
Zakwaterowanie
Przejazd
Wsparcie 24/7 koordynatora

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال